Benefietconcert door Angelo Scholly

Benefietconcert door Angelo Scholly

St. Gertrudiskerk
Wijlre
Op vrijdag 1 augustus vindt er in de avond een orgelconcert in Wijlre plaats. De Duitse organist Angelo Scholly geeft een benefietconcert ten behoeve van de vervanging van het orgelregister Krummhorn. 

Op het programma staan orgelwerken uit de barok en de romantiek, maar ook twee improvisaties. Het concert duurt een uur en de toegang is gratis, maar een vrije gave wordt op prijs gesteld. 

De opbrengst van het concert is bedoeld om de aanschaf en plaatsing van een antieke Krummhorn te bekostigen. Dit register was in Wijlre ooit uit het orgel verwijderd en later weer ingevuld met een minder goed klinkend exemplaar. 

Orgelkring Wijlre kon een antieke Krummhorn verwerven die binnenkort in het orgel geplaatst kan worden. Het concert is onderdeel van Orgelfestival Limburg, van 4 juli tot 12 augustus. Meer informatie hierover is te vinden op de website van stichting-sol. 

Aanvang: 20.00 uur.

Data


  • 01-08-2025

Meer van het programma in beeld